Real-time BUX

Realtime BUX grafikon


BÉT

Név   Érték %
BUXarrow39458-1.11
BUX2212arrow41100-0.99
BUX2312arrow0+0.00
MOLarrow2936-1.14
MTELEKOMarrow314-1.10
OTParrow8430-0.68
RICHTERarrow6940-1.63

A nap nyertesei

Név   Érték %
FUTURAQUAarrow22+8.37
RABAarrow1100+1.38
ZWACKarrow18450+0.54
MEGAKRANarrow4+0.00
ESENSEarrow2500+0.00

A nap vesztesei

Név   Érték %
POLYDUCTarrow16150-15.00
EHEParrow1050-12.50
NORDTELEKOMarrow11-6.30
ENEFIarrow213-5.75
KULCSSOFTarrow1530-4.37

BÉT összesítés


BUX

15 perccel késleltetett adatok

Név   Érték % Idő Minimum Maximum Előző záró
BUXarrow39458.76-1.1112:00:0439344.5539830.1539900.32
BUMIXarrow3719.18-0.9311:54:463714.603754.103754.10
CETOP20arrow0.00+0.0001:00:000.000.000.00
ETFBUXOTPNAVarrow1543.22-1.1112:00:041538.751557.741560.51
RAXarrow0.00+0.001970-01-01----0.00
CETOP20arrow1882.05-11.532022-06-29----1893.58

BUX kosárban szereplő részvények

Név Súly ISIN Bázisár Bevezetett mennyiség
MOL0.32HU00001539371100504 437 922
OTP0.31HU00000617261200222 040 008
RICHTER0.25HU00001230961330129 866 002
MTELEKOM0.05HU0000073507730425 334 683
OPUS0.02HU0000110226700329 212 327
4IG0.01HU0000167788180039 270 614
GSPARK0.01HU000008369606 314 151
ANY0.01HU0000093257560011 548 704
MASTERPLAST0.01HU000009394305 377 651
ALTEO0.01HU000015572607 116 701
AUTOWALLIS0.01HU00001645042115150 515 053
CIGPANNONIA0.00HU000018011293840 349 195
WABERERS0.00HU000012072051005 838 932
PANNERGY0.00HU0000089867120010 363 101
APPENINN0.00HU0000102132024 907 892
AKKO0.00HU0000170824019 646 213

Kötéslista Részvények a BÉT-en

15 perccel késleltetett adatok

Név Ár Vált. % Idő Vételi
ajánlat
Eladási
ajánlat
Forgalom
(mFt)
Előző
záró
4IG arrow 780 -3.0 -0.38 11:29:11 780 784 2.96 783
AKKO arrow 268 -2.0 -0.74 10:22:52 265 268 1.15 270
AKKO_x arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 0
ALTEO arrow 2 350 -40.0 -1.67 09:01:27 2350 2370 0.52 2390
ALTEO/NODIV arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 748
ALTERA arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 1090
ANY arrow 1 580 -5.0 -0.32 09:43:29 1570 1580 0.04 1585
APPENINN arrow - - - 01:00:00 210 214 0.00 213
AUTOWALLIS arrow 96 -2.5 -2.54 10:20:47 96 97 1.55 98
BIF arrow 232 -10.0 -4.13 08:59:29 232 238 0.00 242
CIGPANNONIA arrow 279 -1.0 -0.36 09:32:31 279 283 0.07 280
CYBERG arrow - - - 01:00:00 1210 1850 0.00 1700
DELTA arrow 39 -0.8 -2.03 11:35:57 39 39 1.44 39
DMKER arrow - - - 01:00:00 38 39 0.00 39
DUNAHOUSE arrow 514 -8.0 -1.53 10:34:09 512 518 1.42 522
EHEP arrow 1 050 -150.0 -12.50 11:23:53 1060 1100 2.10 1200
ENEFI arrow 213 -13.0 -5.75 10:27:08 211 220 0.11 226
ENEFI ELS arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 0
EPDUFERR arrow 45 -1.0 -2.17 10:40:22 45 48 0.49 46
EPROLIUSIA arrow - - - 01:00:00 1800 2750 0.00 2750
ESENSE arrow 2 500 0.0 0.00 09:40:34 2105 2500 0.14 2500
ETFBUXOTP arrow 1 550 -17.8 -1.14 09:51:53 1540 1547 0.11 1568
EU-SOLAR arrow - - - 01:00:00 250000 - 0.00 0
FINEXT arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 1120
FINEXT B arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 0
FORRAS/OE arrow - - - 01:00:00 905 980 0.00 910
FORRAS/T arrow - - - 01:00:00 1080 1330 0.00 1090
FUTURAQUA arrow 22 1.7 8.37 11:17:19 21 22 1.47 20
GLOSTER arrow 1 085 -35.0 -3.13 11:55:06 1085 1100 3.56 1120
GOPD arrow - - - 01:00:00 400 12500 0.00 12900
GRENERGIE arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 11
GSPARK arrow 3 460 -10.0 -0.29 10:25:54 3460 3500 0.27 3470
KONZUM arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 215
KULCSSOFT arrow 1 530 -70.0 -4.38 10:56:36 1540 1550 0.23 1600
MASTERPLAST arrow 3 410 -55.0 -1.59 11:53:06 3410 3435 15.03 3465
MEGAKRAN arrow 4.9 0.0 0.00 09:24:22 4.8 4.9 0.00 4
MKBBANK arrow - - - 01:00:00 2600 - 0.00 2018
MOL arrow 2 936 -34.0 -1.14 11:48:26 2932 2936 400.38 2970
MTELEKOM arrow 315 -3.5 -1.10 11:59:31 315 317 214.23 318
NAP arrow 1 208 -12.0 -0.98 10:54:04 1206 1238 0.48 1220
NORDTELEKOM arrow 11 -0.8 -6.30 09:43:29 11 12 0.06 11
NUTEX arrow - - - 01:00:00 9.8 9.8 0.00 9
OPUS arrow 168 -1.4 -0.83 11:53:57 166 168 7.33 169
ORMESTER arrow - - - 01:00:00 710 785 0.00 785
OTP arrow 8 430 -58.0 -0.68 12:00:01 8430 8438 1134.54 8488
OTT1 arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 149
OXOTECH arrow - - - 01:00:00 3650 3690 0.00 3700
PANNERGY arrow 990 -15.0 -1.49 10:13:37 982 990 5.20 1005
PENSUM arrow - - - 01:00:00 1405 1800 0.00 1850
PFLAX arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 42
POLYDUCT arrow 16 150 -2850.0 -15.00 10:21:28 16500 17500 1.11 19000
RABA arrow 1 100 15 1.38 10:42:09 1080 1100 0.77 1085
RICHTER arrow 6 940 -115.0 -1.63 11:59:21 6925 6950 132.26 7055
SET arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 17
SUNDELL arrow - - - 01:00:00 42200 62000 0.00 42000
TAKAREKJZB arrow 430 -16.0 -3.59 11:02:02 430 446 0.03 446
UBM arrow - - - 01:00:00 288 28600 0.00 28600
VISONKA arrow - - - 01:00:00 - - 0.00 5
VVT arrow - - - 01:00:00 403 494 0.00 494
WABERERS arrow 1 810 -40.0 -2.16 11:54:46 1810 1820 0.82 1850
ZWACK arrow 18 450 100 0.54 10:19:23 18350 18450 1.38 18350


BUX grafikon



Kötéslista Határidős indexek a BÉT-en

15 perccel késleltetett adatok

Név Ár Vált. % Idő Vételi
ajánlat
Eladási
ajánlat
Forgalom
(mFt)
Előző
záró
BUX2212arrow41 100.0-410.0-0.9911:44:3441110.041170.016.0941510.0

Kötéslista Határidős részvények a BÉT-en

15 perccel késleltetett adatok

Név Ár Vált. % Idő Vételi
ajánlat
Eladási
ajánlat
Forgalom
(mFt)
Előző
záró



Forgalom

Név Forgalom [mFt]
OTP1134.54
MOL400.38
MTELEKOM214.23
RICHTER132.26
MASTERPLAST15.03
OPUS7.33
PANNERGY5.20
GLOSTER3.56
4IG2.96
EHEP2.10

Kötések

Név Ár Db
OTP843030
OTP84308
OTP84308
MTELEKOM314588
MTELEKOM3144412
RICHTER6940424
MTELEKOM317275000
MTELEKOM3144412
MTELEKOM3179995
MTELEKOM31510244
MTELEKOM3148761
OTP8438130
MTELEKOM3145000
MTELEKOM314858
MTELEKOM314100
MTELEKOM3153120
MTELEKOM316824
MTELEKOM3165000
GLOSTER1085100
OTP843810
WABERERS1810300
OTP843810
OTP8436150
OPUS167100
OTP8436188
MTELEKOM3166798
MTELEKOM317200000
MASTERPLAST3410200
OTP842814
OTP843416


Az adatok szolgáltatója a Portfolio-Teletrader Kft.
2006 © Minden jog fenntartva.

Indikatív árszámolás - A kereskedés nyitó/záró szakaszaiban, az egyensúlyi ár meghatározása előtt, ajánlatgyűjtési időszakban a rendszer kijelzi az aktuális ajánlatok alapján a lehetséges nyitó/záró árat.